Venujte pozornosť obchodu, v ktorom nakupujete

...pretože nie všetci predajcovia sú autorizovaní

 

Obchody, ktoré predávajú hodinky mimo autorizovanú obchodnú sieť, sú neautorizované. S nákupom u nich hrozí riziko, že zakúpite plagiát, nedostanete vytlačený slovenský návod na použitie alebo dostatočné informácie o pôvode tovaru. Zároveň sa pripravíte o možné výhody plynúce zo záruky.

Medzi neautorizovaných predajcov patrí napr. timestore.sk, timestore.cz, tvojcas.sk, i-time.cz, virtucon.cz, iHodinarstvi.cz, zaminutu.cz, citizen.prodejce.cz, zilkahodinky.cz, hodinky-citizen.cz, tiphodinky.cz, a-hodinky.cz, kralovstvihodinek.cz, hodinky.e-all.cz, exa.cz, hodinky-bmashop.cz, www.libro.cz, hodinkyprovas.cz, demus.cz, znackovyshop.sk, hodinkar.sk...

 

Obchody uvedené na týchto stránkach sú autorizované

Reklamovaný tovar môžete priniesť osobne alebo poslať poštou ako cennú zásielku na adresu: GOLDTIME BL s.r.o. - servis hodín, Rezedova 5, 82101 Bratislava. K tovaru musia byť priložené tieto náležitosti (bez nich nemôže byť oprava urobená):

  • presný popis závady, prípadne požiadaviek na opravu a stav výrobku (úroveň opotrebenia)
  • kontaktné údaje (telefón alebo email pre odsúhlasenie zmeny opráv a ceny)
  • záručný list, ktorý môže v prípade tovaru zakúpeného v SR alebo ČR u autorizovaných predajcov nahradiť doklad o nákupe (iba v prípade, že sa jedná o záručnú opravu v rámci zákonnej dvojročnej záručnej doby). 

Opravy starších modelov

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu.

Technická podpora

V prípade potreby konzultácie technického problému sa na nás obráťte telefonicky, emailom alebo osobne. Radi Vám poskytneme potrebné informácie.

Zoznámte sa s podmienkami záruky

Dĺžka a podmienky záruky sú uvedené v záručných listoch priložených k výrobkom. U výrobkov, které boly zakúpené v zahraničí platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s výrobkom.
Na hodinky značky POLICE zakúpené v SR a ČR u autorizovaných predajcov poskytujemezáruku 2 roky.
Záručné a pozáručné opravy tovaru od neautorizovaných dovozcov do SR budú odmietnuté s odkazom na neexistujúci zmluvný vzťah medzi GOLDTIME BL spol. s.r.o. a týmito dovozcami.

Servis externe zabezpečuje:

Ota Válek

Prevádzka: Servis hodín, GOLDTIME BL, Rezedová 5, 821 01 Bratislava

(Kyjevská 4, 831 02 Bratislava - iba korešpondenčná adresa)

 

Po - Pia: 8:00 - 11:00 hod. - 12:00 - 16:00 hod.
So - Ne: zatvorené

Email: obchod@goldtime.skovalek@chello.sk

Tel.: +421 2 43425168 kl.102 p.Válek

Mobil: +421/903 586 607 p. Válek

Adresa pre odosielanie zásielok:

Servis hodín
GOLDTIME BL, spol. s.r.o.
p. Válek
Rezedová 5
821 01 Bratislava