Servisná podpora

Príjem reklamácií do opravy

Reklamovaný tovar je možné priniesť osobne na adresu servisu alebo poslať poštou ako cennú zásielku. K tovaru musia byť priložené tieto náležitosti (bez nich nemôže byť oprava uskutočnená):

  • presný popis vady, prípadne požiadavka na opravu a stav výrobku (úroveň opotrebenia)
  • kontaktné údaje (telefón alebo email pre odsúhlasenie zmeny opráv a ceny)
  • záručný list, ktorý môžeme v prípade tovaru zakúpeného v SR alebo ČR nahradiť dokladom o nákupe (iba v prípade, že sa jedná o záručnú opravu v rámci zákonnej dvojročnej záručnej doby)

Opravy starších modelov
Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu.

Technická podpora
V prípade potreby konzultácie technického problému sa na nás obráťte telefonicky, emailom alebo osobne. Radi Vám poskytneme potrebné informácie.

Zoznámte sa s podmienkami záruky
Dĺžka a podmienky záruky sú uvedené v záručných listoch priložených k výrobkom. U výrobkov, které boly zakúpené v zahraničí platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s výrobkom.
Na tovar POLICE sa poskytuje záruka 2 roky od dátumu predaja konečnému spotrebiteľovi. 
Záručné a pozáručné opravy tovaru od neautorizovaných dovozcov do SR budú odmietnuté s odkazom na neexistujúci zmluvný vzťah medzi GOLDTIME BL spol. s.r.o. a týmito dovozcami.

Servis externe zabezpečuje:

Ota Válek

Kyjevská 4, 831 02 Bratislava

Prevádzka: Servis hodín, Rezedová 5, 821 01 Bratislava

Po - Pia: 8:00 - 11:00 hod. - 12:00 - 16:00 hod.
So - Ne: zatvorené

Email: obchod@goldtime.skovalek@chello.sk

Tel.: +421 2 43425168 kl.102 p.Válek

Mobil: +421/903 586 607 p. Válek

Adresa pre odosielanie zásielok:

POLICE Service Centre

GOLDTIME BL, spol. s.r.o.

p. Válek

Rezedová 5

821 01 Bratislava

 

 

VYSTÚP Z RADU A BUĎ ORIGINÁLNY!

Daruj osobitý šperk, nechaj se obdarovať jedinečnými hodinkami alebo se obdaruj sám. Vyvolaj vlny šoku, které se ponesú davom a donúť ho, nech si šušká, keď sa objavíš! Jedinečný štýl POLICE nenechá nikoho chladným. Sám si určuješ podmienky, sám si riadiš čas, sám sa sekundu po sekunde nepozorovane vzďaluješ šedému stereotypu a konvencii. Stáva se z Teba mestský dravec, ktorý presne vie, čo chce. Nikto iný k tomu nemá čo povedať. Si iba TY a POLICE! 

Be You. Be Younique.